Obřady, oslavy, rituály

RITUÁL je čas pro zastavení se, spočinutí, bytí tady a teď. Rituál je oslavou života, lásky, je také vyjádřením vděčnosti či způsobem, jak se s něčím nebo někým rozloučit.

Pokud vás nudí klasické oslavy, necítíte v nich žádnou hloubku a upřímnost, tak přijměte mé pozvání zažít sílu rituálu. Rituál může mít tisíce podob a je jen na vás, jak si jej budete přát udělat.

Nečekejte u mě ale prosím ezo a příliš alternativní rituály. Jsem člověk spíše racionální a rituály jsou pro mě způsob, jak dopřát jiným lidem aby zažily sílu, kterou rituál má a zároveň zůstali spojení s naší běžnou realitou.

 

Rituál pro každou ženu (a někdy i ty chlapi vezmu ke konzultaci;) ) chystám vždy na míru dle jejích potřeb a přání. Je na Tobě, zdali budeš chtít, abych Tě rituálem provedla nebo Ti jen dala návod, jak si pro sebe takovou oslavu nachystat:-)

Nově připravuji také návody online (již brzy je zveřejním).

Ráda Tě provedu některým z těchto rituálů:

Svatební obřad
Přivítání do rodiny -křtiny
Předporodní rituál
Rituál uctění ženy - matky
Rozlučka se svobodou
Aktivace vnitřní ženské síly
Oslava úspěchu
Rozchodový (rozvodový) rituál
Odchod nenarozeného miminka (potratový rituál)
Show More
 
Jak si mě rituály našly?

Rituály se staly mojí součástí života tak nějak samy, hodně přirozeně. Poprvé jsem se o nich dozvěděla od mojí milované švagrové, která si nechala připravit netradiční rozlučku před svatbou. A protože jsem z celé akce byla velmi nadšená, tak jsem se o tato témata začala zajímat více. Také jsem si našla průvodkyni, Lucku Kolařikovou, která pro mě nachystala před svatbou rituál nevěsty a spolu s mužem jsme se domluvili, že i naše svatba se ponese v netradičním duchu.

Když jsem otěhotněla s první dcerou, tak mě velmi bavilo sledovat informace o přirozených porodech, začala jsem zkoumat ženskou tématiku, cykličnost a rituály toho byly přirozenou součástí. Před narozením dcery jsme si s manželem doma udělali malý předporodní rituál, který byl sice velmi skromný, ale o to více hluboký.

Když byl starší dceři rok, tak jsem měla na semináři při relaxaci vhled, že bych měla vést ženské kruhy. Shodou okolností mi má švagrová řekla o prostoru, kde by kruhy mohly probíhat. A protože ráda vystupuji ze své komfortní zóny, tak jsem do toho šla a vedla jsem v centru Stromka ženské kruhy. Vystudovala jsem školu Ceremonialistek a novodobých kněžek a protože jsem již nějakou dobu dělala rituály pro své kamarádky a protože mě to velmi baví, tak jsem se rozhodla, že budu tyto přechodové oslavy vést i pro ostatní ženy (někdy i muže neb třeba při svatbě nebo křitnách jsou tam ti chlapi prostě potřeba:-D) 

 

Chceš zažít sílu rituálu?

Rituál připravuji vždy na míru pro danou osobu. Každý z nás má jiné hodnoty, jiné představy a životní zkušenosti. Také máme různá očekávání, jiné rodinné zázemí a proto je potřeba si sednout nebo zavolat a říci si, jaké jsou pro Tvojí oslavu, obřad či svatbu možnosti. 

Obvykle pracuji se zemskými živly (země, voda, oheň, vzduch) nebo s archetypy (bohyň, žen, rodové linie). Neváhej se mi ozvat, abychomn domluvily podrobnosti Tvého rituálu. Samozřjemě je také možné, abychom společně vymyslely individuální rituál, který si doma uděláš sama nebo Tě jím může dle mých pokynů provést třeba kamarádka. 

Cena rituálu je vždy individuální a dle domluvy obou stran. Pro představu standardní rituál, který trvá cca 2 hodiny se pohybuje mezi 1 až 3 tis. Kč. Velmi ráda přivítám, pokud mi za rituál nabídneš místo peněz nějakou svojí službu nebo produkt, protože jsem ráda, když energie plyne oběma směry a hodně mě baví zkoušet nové věci ;)

+420739021642

©2020 by zenamarada