Předsvatební rituál

31.10.2017


Rozloučení se svobodou může mít stovky podob. Pokud Vás volá rozlučka ve stylu rituálu, tak čtěte dále:-)

To, jak bude rituál vypadat záleží jen na Vás. Rozloučení a samotný rituál může proběhnout u Vás doma nebo v nějakém k tomu vhodném prostoru (ráda doporučím) a poté můžete vyrazit do víru velkoměsta, nebo už ani nikam nechodit, protože to důležité - své milé přítelkyně - máte u sebe, a tak si můžete udělat třeba svojí vlastní pyžamovou párty;)

Předsvatební doba je dobou, kdy si žena (a i její nastávající muž) může uspořádat hodnoty a zamyslet se nad tím, proč do svazku vstupuje, jaké jsou její kvality, jež chce do manželství vložit a proč si vybrala zrovna svého vyvoleného. V dnešní uspěchané době na toto není dostatečný prostor. A pokud si vyberete jako formu své rozlučky rituál, budete možná hodně překvapená, co všechno se může před svatbou objevit:-D Ale nebojte se, je to docela sranda!

Nejen u tohoto rituálu doporučuji, abyste si ho nechala od někoho vést, z toho důvodu, abyste měla dostatek času na to si jej užít a nemusela se o nic starat, což je před svatbou, kdy je zařizování spousta příjemný relax. Ženy před svatbou obvykle řeší různá témata a je velkým darem, pokud se je rozhodnout sdílet s ostatními ženami v bezpečném kruhu a zároveň s nimi mohou oslavit to, že se z nich stanou manželky. A nebo je taky možné udělat velkou rituální pařbu. Záleží na vás, milé nevěsty!

Pokud vás zajímá předsvatební rituál, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda Vám jej zprostředkuji.