O mně

"Kdo jsem? 

Žena, manželka, matka, partnerka, dcera, přítelkyně, sestra....

Je vskutku mnoho označení, která nás nějak škatulkují a já ráda inspiruji v tom, že se nemusíme za tyto nálepky schovávat a můžeme být samy sebou."


A jak to dělám? Podporuji ženy na cestě k jejich sebevědomému ženství a radosti ze života. Ukazuji jim, že mít se ráda je základem všech ostatních vztahů a že ženství má v naší společnosti svůj význam. Seznamuji ženy s tím, jak fungují jejich měsíční cykly a jak s nimi mohou sladit svůj běžný program. Velmi ráda se věnuji těhotným ženám a rozšiřuji jim povědomí o přirozených procesech v jejich tělech a během porodu. Ráda sdílím i svůj přístup k mateřství a cestování s dětmi po celém světě.

Stále objevuji sama sebe a pronikám hlouběji ke své podstatě. Ráda s ženami sdílím své poznatky z mé cesty k objevování ženství a raduji se z jejich pokroků v naprosté pokoře a respektu k jejich vlastní životní cestě. 

"Cítím, že mým posláním je inspirovat ženy. A musím říci, že mě to moc baví."

Prošla jsem různé terapie, regrese, rituály, šamanskou práci s bylinami, ceremonie, výcvik kněžek. Neustále posouvám své hranice a užívám si všeho, co mi život přináší. Na své cestě jsem zjistila, že to nejdůležitější máme každý uvnitř sebe, akorát to často nevíme a ztotožňujeme se pouze s těmi nálepkami. 

V současné době je mým největším "koučem" můj Muž a naše dvě dcery, kteří mi denodenně nastavují zrcadla a já jsem kolikrát tak překvapená, co v nich vidím a učím se znát sama sebe a především se snažím mít ráda všechny aspekty své osobnosti. Je to trnitá, avšak krásná cesta:-)

Miluji cestování se svojí rodinou (zejména do Asie), vaření (zejména zdravých jídel), čtení knih (zejména ženské tématiky a osobního rozvoje). Baví mě yoga v různých podobách, přirozený pohyb a intuitivní tanec. 

Ráda a s respektem k individuální cestě každé ženy ukazuji, jak se dá žít s lehkostí:-)  Ženské tématice se věnuji od roku 2013 a od roku 2016 vedu v Praze ženské kruhy a provázím přechodovými rituály.