JARNÍ PROBOUZENÍ pro maminky s dětmi 

V SRDCI LESA

Milé krásné ženy, maminky,

jste zrovna doma se svým dítětem a toužíte strávit pár dní v ženské energii, nechat se hýčkat a vše plynout? Zároveň potřebujete mít jistotu, že je o Vaše děti dobře postaráno a vy se můžete věnovat opravdu jen sama sobě?

V tom případě Vás srdečně zveme na třídenní setkání maminek a dětí v srdci lesa v povodí Tiché a Divoké Orlice v kouzelné vile Sklenářce.

Naším přáním je, abychom se mohly jako mámy nadechnout, zvolnit, načerpat síly a nechat o sebe pečovat. Proto bude pro ženy i děti ráno a odpoledne připravený oddělený program a v jiných částech dne zase budeme tvořit všichni společně. Zbyde i volný čas na odpočinek, výlety po okolním lese či koupání v místním jezírku.

Pobyt je určený pro všechny ženy/maminky, které si přejí znovu naplnit svůj energetický pohár a zároveň mají zájem, aby jejich děti viděly, jak pracuje ženská skupina. Není třeba mít žádné předchozí zkušenosti. S sebou sbalte jen dítě, dobrou náladu a chuť objevovat! :-)

A co náš čeká? Tanec, tvoření, rituály, meditace, masáže, hudební ladění a mnoho dalšího...

Všechny části programu jsou dobrovolné, kdykoliv si můžete udělat čas samy pro sebe.

Ubytované budeme ve sdílených pokojích se společným sociálním zařízením v prvním patře vily Sklenářky či v nově zrekonstruovaných chatkách v zahradě (bez sociálního zařízení) dle vlastního výběru. Rozhodnout se můžete až na místě dle dojmu a pocitu :-) Letovisko vzniklo jako místo pro Lásku, umění a setkávání. Mohutná rezidence je doslova utopena v zeleni lesů.

Vegetariánská strava bude zajištěna 3x denně (možnost i stravování bez lepku - v případě zájmu prosím uveďte v poznámce), s pitným režimem a svačinkami pro děti.

termín: 28.5. - 30.5.2018

kde: Vila Sklenářka 458, Kostelec nad Orlicí, 517 41 (www.sklenarka.cz)

na co se můžete těšit: 

Tanec, tvoření, rituály, meditace, masáže, hudební ladění a mnoho dalšího...

Pro děti i ženy je připraven oddělený program, zbyde i volný čas pro relaxaci a výlety.

Pobytem vás budou provázet:

Jana Marada: maminka 2,5 leté holčičky, lektorka seberozvojových seminářů a ženských kruhů v Praze, průvodkyně přechodových rituálů, oslav a obřadů.

Alena Wilczková: maminka 3 letého chlapečka, masérka a prožitková terapeutka.

O děti se bude starat:

Hana Balounová: maminka 4 dětí, lektorka seminářů s tématikou kontaktního rodičovství

Cena:

3.500 Kč za maminku a dítě do 4 let věku

3.950 Kč za maminku a dítě ve věku 4 - 10 let

Samozřejmě je možné jet i s více dětmi, cenu Vám vypočteme individuálně dle počtu a věku dětí.

Cena zahrnuje: 2x ubytování, plnou penzi (pro děti budou k dispozici také svačiny), pitný režim, program pro maminky a hlídání dětí.

Svoje místo si zamluvíte uhrazením zálohy 1500 Kč (Podrobnosti zašleme do emailu). Na místě se potom bude doplácet zbytek.

Kapacita je omezena na 12 maminek plus děti.


Přihlášky nebo dotazy zasílejte na email: jana.marada@gmail.com, nebo volejte na tel: 739 021 642


Velice se těšíme na společně strávený čas! :-)

Alena a Jana.