Rituály podrobnosti

 

Svatební rituál je velmi specifickou záležitostí. Není pro každého, ale je tak silným a hlubokým zážitkem, že bych ho přála prožít každému, kdo je na to připravený!

V křesťanské tradici jsou významnou událostí v životě dítěte (nebo možná spíše jeho rodičů) Křtiny. Pokud však nejste věřící a rádi byste křtiny, jakožto symbol přivítání a pojmenování vašeho dítěte, chtěli zažít, tak je zde možnost udělat vašemu potomkovi Rituál pojmenování.

Období po narození miminka je velmi citlivým, zároveň hektickým časem a pokud děťátko třeba moc nespí nebo nechce sát mateřské mléko, tak také obdobím poměrně stresovým. Dnešní ženy obvykle nemají podporu komunity (širší rodiny), která by se postarala o potřeby maminky a také nového člena rodiny, aby si novopečená maminka mohla odpočinout. Spousta...

Rozloučení se svobodou může mít stovky podob. Pokud Vás volá rozlučka ve stylu rituálu, tak čtěte dále:-)

Narození děťátka je významnou událostí pro celou rodinu. Přípravy na porod a těšení se na miminko zaměstnávají hlavy všech těhotných žen. Ještě předtím, než se ale veškerá pozornost upne na novorozence, je velkým zážitkem, pokud si nastávající maminka dopřeje předporodní rituál. Nebo je jí díky jejím přítelkyním zprostředkován.

Pokud nejste párty typ a klasický večírek v baru pro Vás není volbou číslo jedna, tak se nejspíše ohlížíte po oslavě, která by byla více klidná, možná trochu netradiční a třeba by mohla jít i více do hloubky, abyste skutečně poznali své přátele ze stran, které jsou vám navzájem běžně skryty.

Úvodní odstavec čtenářům sděluje hlavní téma článku. Pokud jej zobrazíte i v přehledu všech článků, pomůžete čtenářům s rozhodováním, který příspěvek je pro ně zajímavý. Nezapomeňte úvodní odstavec odlišit od zbytku textu. V následujících řádcích najdete další tipy, jak články upravovat.