Image by Jonathan Borba
PŘEDSVATEBNÍ RITUÁL (rozlučka se svobodou)

Nenech se svázat tradiční představou o tzv. rozloučení se svobodou.

 

Pusť otěže svým představám a nechej si uspořádat svůj hluboký předsvatební rituál, prostě pojď to celé pojmout  tak trochu jinak:-)

To, jak bude rituál vypadat záleží jen na Tobě a možností je spousta. Samotný rituál může proběhnout u Tebe doma nebo v nějakém k tomu vhodném prostoru (ráda doporučím) a poté můžeš se svými ženami vyrazit do víru velkoměsta, nebo už ani nikam nechodit, protože to důležité - své milé přítelkyně - máš u sebe, a tak si můžete udělat třeba svojí vlastní pyžamovou párty;)

Předsvatební doba je dobou, kdy si žena (a i její nastávající muž) může uspořádat hodnoty a zamyslet se nad tím, proč do svazku vstupuje, jaké jsou její kvality, jež chce do manželství vložit a proč si vybrala zrovna svého vyvoleného. V dnešní uspěchané době na toto není dostatečný prostor. A pokud si vybereš jako formu své rozlučky rituál, budeš možná hodně překvapená, co všechno se může před svatbou objevit:-D Ale neboj se, je to docela sranda!

 

Nejen u tohoto rituálu doporučuji, aby sis ho nechala od někoho vést, a to hlavně z toho důvodu, abys měla dostatek času na to si jej užít a nemusela se o nic starat, což je před svatbou, kdy máš zařizování až nad hlavu, příjemný relax. Ženy před svatbou obvykle řeší různá témata a je velkým darem, pokud se je rozhodnout sdílet s ostatními ženami v bezpečném kruhu a zároveň s nimi mohou oslavit to, že se z nich stanou manželky. A nebo je taky možné udělat velkou rituální pařbu. Záleží na vás, milé nevěsty!

Pokud vás zajímá předsvatební rituál, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda Vám jej zprostředkuji.

Jak může takový rituál vypadat ? Koukněte zde:

IMG_20200522_150425.jpg

Rituál nevěsty pro Alici, Praha

 

Alice toužila oslavit svůj čas před vstupem do manželství prostřednictvím rituálu, na který pozvala svojí maminku, tetu a své přítelkyně. 

Rituál byl plný smíchu, vzpomínek a i nějaká ta slzička ukápla, když ženy vyjadřovaly Alici podporu a vytvořily pro ní kruh bezpečí. Maminka nevěsty byla překvapená, jak příjemný čas jsme dohromady strávily a cítila,jak důležitý byl tento rituál nejen pro její dceru, ale i pro ni samotnou.

Předsvatební rituál pro Veroniku 

 

Verča se rozhodla, že chce svůj rituál před svatbou prožít pouze v mé společnosti a proto přijela ke mně do Prahy, kde mám pro tyto účely vlastní prostor. 

Na fotografii je zachycena Verčina cesta životem. Každý papírek vyjadřuje důležité milníky, události a osoby, které na své cestě životem prožila nebo potkala a že ta cesta byla dlouhá!  Během rituálu jsme si Verča rozbalila i dárek, který jí nachystal její nastávající a otevřela dopis od své sestry, která jí před jejím velkým krokem do manželství  krásně podpořila. 

IMG_20200514_151056.jpg
WhatsApp Image 2017-06-30 at 08.42.39.jp

Netradiční rozlučka pro Míšu, Praha

 

Před tím, než Míša opustila naši Českou zemi a odjela žít do Austrálie, se rozhodla, že se chce stylově rozloučit se svými přítelkyněmi a oslavit tak svojí novou životní etapu.

 

V kruhu svých nejbližších žen strávila krásný večer, a my všechny jsme měly možnost nakouknout pod povrch této úžasné mladé dámy a poddpořit jí na její cestě za štěstím.

Po nějaké době jsem také spolu-organizovala Míšinou rozlučku se svobodou a byla to největší rozlučková párty, jakou si člověk dovede představit. Letěly jsme dokonce v balónu:-)